Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Crysis

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Crysis Empty Crysis Sre Sep 19, 2007 5:10 am

BoNITo

BoNITo
Admin
Admin

I najzad 15.Novembra valjda izlazi Crysis.....ovu igru je napravila ista firma koja je napravila Far Cry(zaboravio sam kako se sad bese zove firma ali mislim da je neka nemacka firma:).....svi znamo da je Far Cry 2004 kad je izaso probio sve granice grafike,ja se nadam da ce Crysis nadmasiti i to:)....Ukratko o igri....Radnja se desava 2019 godine na ostrvu koje pripada Severnoj Koreji.Na tom ostrvu je pao meteor.Naravno severnokorejci ne dozvoljavaju amerima da ispitaju to,i odatle pocinje pucacina:)posle taj meteor pocnje da se raspada i odatle izlazi svemirski brod.Severnokoreanci sklapaju mir sa amerima i zajedno pokusavaju da zaustave vanzemaljce.Glavni lik nosi probno odelo koje mu pobojsava fizicke sposobnosti(taj stit ga stiti od metkovi,moze da bude nevidljiv...Smile.Prica ce biti ispricana kroz 3 cina koje se mogu preci na vise razlicitih nacina koje zavise samo od zelja i ideja samog igraca.Vestacka inteligencija protivnika obecava sjajne bitke,daleko iznad napucavanja samo.Hm...mozda nisam dobro razumeo ali moze da se unapredjuje kompletan arsenal kao i samo odelo koje igrac nosi.....toliko o ovoj igrici za sad:)......a da izlazi i Far Cry 2 kolko sam ja cuo 2008 godine ali izdace je kompanija Ubisoft Montreal studija:)

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu