Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Čarls K. Dosao u srbiju da vidi „zašto Srbi mrze Amerikance”

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

tozajebac

tozajebac

Došao da vidi „zašto Srbi mrze Amerikance” - i ostao


Čarls Kejter (34) iz Čarlstona u SAD postao je zvezda na Jutjubu nakon što je snimio nekoliko videa u kojima predstavlja svoje viđenje Srbije. Revoltiran lošim stvarima koje je slušao o Srbiji i Srbima, Čarls je odlučio da poseti Srbiju za utiske iz prve ruke, a sada je spreman da se preseli u Zrenjanin.

Čarls K. Dosao u srbiju da vidi „zašto Srbi mrze Amerikance” 127192-06

INTERNET - Prvi susret sa Srbijom Čarls imao je preko grupe „Mrzim SAD” na društvenoj mreži Fejsbuk.
- Aleksandar iz Zrenjanina ostavio je komentar na toj stranici i ja sam mu poslao poruku da sam Amerikanac, da se ne ponosim stvarima koje je moja zemlja radila, ali da mi se nije dopao njegov komentar. Međutim, brzo smo se sprijateljili i poželeo sam da dođem u Srbiju. Kada sam to saopštio prijateljima i porodici, rekli u mi da sam lud, da Srbi mrze Amerikance - priča Čarls za „24 sata”.
Prvi put je u Srbiju došao u maju prošle godine i već posle par dana se zaljubio u zemlju.

- Većina Amerikanaca kada razmišlja o Srbiji misle na ratnu zonu i genocid. To je veoma tužno i totalno pogrešno mišljenje, ali za to su krivi svetski mediji - objašnjava Kejter.
Želeo je da upozna sve prijatelje koje je stekao preko Fejsbuka pa je obišao Novi Sad, Beograd, Elemir, Melence, Ečku, Zrenjanin, ali se spustio i južnije da vidi Niš, Pirot, Blace.
Srbija - turistička atrakcija
PUT - Čarls voli da putuje i dosad je obišao mnoge zemlje širom sveta - Kostariku, Meksiko, Australiju, Novi Zeland, Francusku, Kanadu, Belgiju, Mađarsku, ali Srbiju dvaput. „Putovao dosta, ali Srbija mi je omiljena. Takođe, obišao sam mnoga mesta i video dosta lepih devojaka, ali devojke u Srbiji su fantastične. Visoke su i lepo građene i imaju najlepše crte lica.”

- Srbija je prelepa. Sa mnogo voćnjaka, njiva, brda, potoka, a građevine su unikatne. Ali ono najbolje u vezi sa Srbijom su ljudi. Nikad nisam mogao ni da sanjam da će me tako prihvatiti. Svi su me primili u svoje domove. U Americi odsedaš u hotelu, ali ovde ljudi neće ni da čuju za to. Jeo sam fantastičnu hranu i pio dosta rakije. Žene ovde su me tretirale kao svog sina. Operu mi veš, uvek se brinu za moju bezbednost, gde idem, s kim ću biti. Tretiraju me kao filmsku zvezdu - dodaje Čarls.
Po povratku u Ameriku, Čarls je odlučio da promeni sliku kakvu njegov narod ima o Srbiji.

- Napravio sam video na Jutjubu zato što mi je bilo dosta da slušam kako su Srbi zli i teroristi, pa sam napravio „Svoje viđenje Srbije”. Mislio sam možda će deset ljudi pogledati, ali preraslo je u veliku stvar.
Čarls kaže da voleo da zauvek ostane ovde.

- Trenutno imam stan u Zrenjaninu i tražim posao kao profesor engleskog. U SAD ne možeš ni sa 2.000 dolara mesečno da preživiš, a ovde to ljudi uspevaju i sa 400 i dalje su nasmejani. Volim srpski način života - navodi Čarls.







izvor informacija uzet sa sajta: http://www.24sata.rs

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu