Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

UFo Aftermath

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1UFo Aftermath Empty UFo Aftermath Čet Jul 10, 2008 2:52 am

BoNITo

BoNITo
Admin
Admin

E, pa neka nije šteta!

Priznajem, odrastao sam na X-Com: UFO Defense i UFO: Terror From the Deep. Sećam se kako sam sa uzbuđenjem rešavao misije, opremao bazu, vezivao se za pojedine likove. Iako nisam fan ufologije, X-files i Duhovnija, čitao sam popriličan broj naučno-popularnih knjiga sa tom tematikom. Nijedna literatura nije uspela da me toliko naježi kao X-Com!

Već treći deo me nije toliko fascinirao, kao ni svaki sledeći naslov koji je pokušavao da se okoristi slavom X-Com-a. Posle propalog X-Com: Alliance, sada je tu UFO: Aftermath. Priča kaže da su vanzemaljci osvojili planetu i sada pripremaju da je dokusure. Postepeno raste vanzemaljska bio-masa koja će progutati čitav život na Zemlji. U odbranu stare dobre Gaje, staju Savet Zemlje i Feniks Korporacija (to ste vi). Apokaliptični scenario odredio je mnoge parametre igre (nema novca, nema država, vlada i kompanija), koja je u suštini pokušaj 3D kloniranja starog X-Com naslova.

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu