Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

DUBINA FENOMENA U EPIZODI: HIGHWAY TO HELL

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1DUBINA FENOMENA U EPIZODI: HIGHWAY TO HELL Empty DUBINA FENOMENA U EPIZODI: HIGHWAY TO HELL Čet Okt 18, 2007 12:33 am

slut666

slut666

’’Majke ti ga nabijem u picku!!! Jedi stoko, jedi!!!’’ Vristi djavo dok kenja pravo u Bojadzijina usta. Bojadzija place i ispusta krike bola koji odjekuju po celom paklu. Toliko je jezivo da se i mrtvacima dize kosa na glavi. Zatim ga djavo hvata za dupe, zabija mu kanze u meso, guzi ga i pocinje iz sve snage da ga krese. ’’Nemoj, brate, molim te nemoj!!! , cmizdri Bojadzija’’... ,,Boze gde si sad kad mi najvise trebas? Aaaaaaaa, pusti me preklinjem te!!! Pusti me!!! Aaaaaaaaa, ne mogu vise!!!!’’ U tom trenutku upada transvestit u roze haljini i sa frizurom Elvisa Prislija… ’’ Sad me trazis droljo jedna !!!’’ i zabije mu stiklu u grlo. ’’Sto mi se nisi molio i padao na kolena za zivota? Sto nisi postovao u crkvu i dolazio u nju? , kaze bog Bojadziji dok jednom rukom gladi svoju bujnu kosu i zabacuje je unazad. Skida haljinu i kaze:’’ Sad cu malo da te jebem. Dosta je djavo uzivao, sad malo ja!!!’’ Bojadzija vristi od straha dok bog skida gace, pokazuje mu dlakavu picku i pocinje da je mazi. ’’Ali boze ja nikad do sada nisam video tu stvar...piiiiiiiiicka.....aaaaaaaaaa’’. Bojadzija sav uplasen mazi svoj maleni-mini-kurac i nabija ga bogu!!! Ali bogu ne odgovara, jer je suvise mali i ne zadovoljava ga. ’’Znas decace, ja sam profesionalna kurva i u zivotu sam se nagledao, ups….nagledala svega i svacega ali nesto ovako minijaturno jos nisam videla… Djavole seci to !!!!’’ Dolazi djavo sa motornom testerom. ’’Pa ovo je tako malo. Boze cime da ga isecem’’, a bog mu odgovara : ’’Uzmi najmanju testericu koju imas, bice sasvim dovoljna.’’ Djavo uzima turpiju za nokte i sece mu kikiriki jednim potezom… Krv pocinje da lije na sve strane. Bog ne moze da veruje da ima toliko puno krvi zbog tako malog kurca. Pakao pliva u Bojadzijinoj otrovnoj, ljigavoj krvi. Djavo pocinje da pije kako se ne bi popunio ceo pakao i udavili se mrtvaci. Bog nosi Bojadzijin les i baca ga kroz vrata pakla u nistavilo…’’Ah, polomila sam nokat. Sta cu sad jadna da radim ? Neeeee, ode mi moja zlatna, mala, medena stikla. Ovaj les mi je upropastio omiljene kurvarske cipelice u omiljenoj pink boji. Aaaaaaa, ne mogu da verujem. Smrc, smrc, smrc....’’ Djavo se sazalio nad bozjim teskim mukama i ponudio mu kvalitetan sex... ’’Ah, djavole, pravo si srce! Nabij mi ga zestoko!!!’’

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu