Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

u skolopu deklasiranja

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1u skolopu deklasiranja Empty u skolopu deklasiranja Sub Sep 17, 2011 12:07 am

tozajebac

tozajebac

u skolopu deklasiranja sale mrdalj i ja toza istog tog 23 u nis slavimo rodjendan tako da ljudi isto kao sto vas je mitke pozvao pozivam vas i ja da dominiramo...






this way Arrow to NIS

2u skolopu deklasiranja Empty Re: u skolopu deklasiranja Sub Sep 17, 2011 12:39 am

Kylie

Kylie

Dodjite ranije ko god da dolazi da se prozajebavamo prvo po kej ili neshto...

3u skolopu deklasiranja Empty Re: u skolopu deklasiranja Sub Sep 17, 2011 12:45 am

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

Trebalo bi vec oko 4 da budemo u nis Smile

https://komshilukinc.serbianforum.info

4u skolopu deklasiranja Empty Re: u skolopu deklasiranja Sub Sep 17, 2011 2:39 am

Kylie

Kylie

Do jajca ondaK, taj dan nece da se prezivi. xD

5u skolopu deklasiranja Empty Re: u skolopu deklasiranja Pet Sep 23, 2011 12:38 am

Kylie

Kylie

Ajde i ovde da kazem... Javite mi kad stizete da dodjem. Ali mi javite ranije da se spremim. I javite mi gde cemo da budemo da znam kako da se obuchem i tako to. Imate moj br. mob. See ya. Smile

6u skolopu deklasiranja Empty Re: u skolopu deklasiranja Ned Sep 25, 2011 12:32 am

tozajebac

tozajebac

sve sam ti javio... hahaha

7u skolopu deklasiranja Empty Re: u skolopu deklasiranja Ned Sep 25, 2011 12:56 pm

Kylie

Kylie

Sve je ispalo kako treba, to je bitno. Wink

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu