Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pitajte , slobodno.

3 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pitajte , slobodno. Empty Pitajte , slobodno. Sub Sep 17, 2011 4:58 am

Mr.Nax

Mr.Nax

Svrha ove teme je da ljudima pruze raznorazne informacije na svima nama omiljenu temu.Ne sikirajte se niko nece da misli da ste neka super bolesna osoba samo zbog vaseg pitanja , to smo svi vec zakljucili kada ste kliknuli na ovaj deo foruma.Xaxaxa... ok , ko sta zeli da zna?


Pitajte , slobodno. Sexy_teacher



Poslednji izmenio Mr.Nax dana Sub Sep 17, 2011 5:03 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : Jer pricati o ljubavi... to je vec po malo voleti.)

2Pitajte , slobodno. Empty Re: Pitajte , slobodno. Čet Sep 29, 2011 6:31 am

Mr.Nax

Mr.Nax

Ok , neko mora da pocne ... Mene zanima ... CEMU , OH CEMU NATURALIZAM !!! Dragi moji i drage moje , brijanje ili ti "depilacija" nije stvar ukusa , to je OSNOVNI PRINCIP HIGIJENE. Zbunje je no no. Msm vidi na sta to lici, bedaraaa...



Pitajte , slobodno. Green-elephant-bushes

3Pitajte , slobodno. Empty Re: Pitajte , slobodno. Pet Sep 30, 2011 12:49 am

tozajebac

tozajebac

naturalizam je knjizevni pravac koji se nastavlja na realizam. koji prikazuje/pokazuje prirodu coveka u najvulgarnijim i najtamnijim trenucima. Junaci naturalistickih romana su robovi strasti,zatocenici svoje vlastite nesrecne sudbine i ljudi koji su optereceni svojim naslednim osobinama. Inace poznati pisac Emile Zola, je inace i osnivac neutralizma!

http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%BC%D0%B8%D0%BB_%D0%97%D0%BE%D0%BB%D0%B0


Source: wikipedia.org

4Pitajte , slobodno. Empty Re: Pitajte , slobodno. Sub Okt 01, 2011 1:21 pm

Mr.Nax

Mr.Nax

Tozice , sreco moja , mislim da sam mislio na nedepilirani blizi komsiluk vagine , ne , i kad kazem ne , mislim , ne knjizevni pravac , pa ni na mlade gorane koji su tako , zaduzeni za posumljavanje nase planete , u stvari , nisam uopste mislio na Gorana.Hvala , i naravno.

5Pitajte , slobodno. Empty Re: Pitajte , slobodno. Ned Okt 02, 2011 12:32 am

tozajebac

tozajebac

CEMU , OH CEMU NATURALIZAM bese pitanje tako da odluci se

6Pitajte , slobodno. Empty Re: Pitajte , slobodno. Ned Okt 02, 2011 1:56 am

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

naturalizam u smislu prirodno tozo. Prirodno, neobrijano, naturalno...

https://komshilukinc.serbianforum.info

7Pitajte , slobodno. Empty Re: Pitajte , slobodno. Ned Okt 02, 2011 7:14 am

Mr.Nax

Mr.Nax

I ja mislim.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu