Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Pojava Sijamskih Blizanaca

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Pojava Sijamskih Blizanaca Empty Pojava Sijamskih Blizanaca Sre Sep 19, 2007 7:12 am

Lloydvallentine



Pa vecina od nasih pretplatnika su dosta obrazovani ljudi pa smatram da su culi za pojavu Sijamskih Blizanaca.Za sve one koji ne znaju sta su Sijamski Blizanci potrudicu se da sto u kracem kontextu prosvetlim po pitanju Sijamskih blizanaca.To su bica kao ja i vi ali ne bas kao ja i ne bas kao vi, kako bi se osecali da delite telo sa nekim bicem koje razmislja invidualno od vas i moze da koristi sve vase udove.Da Sijamski Blizanci postoje ali su veoma retki.E sad postoji mogucnost odvajanja sijamskih blizanca nakon rodjenja verovatno kako bih kasnije tokom upisa srednje skole jedna jedinka mogla da se odluci za centar a jedna za gimnaziju.E sad zamislite da imate 2 zenske jedinke odprilike od 90 god koje imaju telepatsku vezu pa posle uobicajnog provedete jednu noc sa obe zenske jedinke.Vrlo Intrigatno slazem se sa vama ali zamislite, jer ja o dosta razmisljam o tome...

2Pojava Sijamskih Blizanaca Empty Re: Pojava Sijamskih Blizanaca Sre Jul 09, 2008 2:55 am

Mima

Mima

e brate!!! to sa blizancima je cepanje do negde!!! zamisli jbt imas brata negde u gradu,i tebi zatreba npr sladoled i samo pomislis i on ti donese... kako wrh,ili muwas neku zhensku a brat ti prica sta da radis... xaxaxa e jel bese oni ne mogu da ziwe dugo?

3Pojava Sijamskih Blizanaca Empty Re: Pojava Sijamskih Blizanaca Sre Jul 09, 2008 3:02 am

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

Pa valjda ne moze, kolko sam ja upucen. Nikad nisam uzivo vido sijamske bliznace, a hteo bi...

https://komshilukinc.serbianforum.info

4Pojava Sijamskih Blizanaca Empty Re: Pojava Sijamskih Blizanaca Sre Jul 09, 2008 3:04 am

BoNITo

BoNITo
Admin
Admin

brate ko ne bi hteo:)))

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu