Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

nesto sasvim neobicno...

4 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1nesto sasvim neobicno... Empty nesto sasvim neobicno... Pon Okt 03, 2011 6:30 am

karabaja

karabaja

Nisam znao gde da zapocnem ovu temu,pa rekoh ovde.atje ako mislis da ova tema treba da bude negde drugde slobodno je prebaci!

Elem,jel moze neko da mi objasni sta je ovo???

[You must be registered and logged in to see this link.]

inace ovo je Rujevica,tacnije brdo iznad strelista.



2nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Uto Okt 04, 2011 10:08 am

Mr.Nax

Mr.Nax

Pa drvece , ovo je trava neka okolo , zbunje , manja zdrva , a ovo visha zdrva, bar tako izgleda.

3nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Uto Okt 04, 2011 8:02 pm

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

Drvece formiranu u pravilnim kruznim oblicima?
Tesko...
Ja mislim da treba da odemo tamo i da proverimo

https://komshilukinc.serbianforum.info

4nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Uto Okt 04, 2011 10:58 pm

karabaja

karabaja

ADVENTURE!!!!!!!

5nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Sre Okt 05, 2011 12:53 am

Mr.Nax

Mr.Nax

PiiiiiP , oh , i mean ... ADVENTURE !!!

6nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Čet Okt 06, 2011 4:06 am

tozajebac

tozajebac

karabaja ::Nisam znao gde da zapocnem ovu temu,pa rekoh ovde.atje ako mislis da ova tema treba da bude negde drugde slobodno je prebaci!

Elem,jel moze neko da mi objasni sta je ovo???

[You must be registered and logged in to see this link.]

inace ovo je Rujevica,tacnije brdo iznad strelista.




inace to su ti cuveni najdanovi krugovi! ako si cuo sa njih.

here u go [You must be registered and logged in to see this link.]

7nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Čet Okt 06, 2011 8:14 am

karabaja

karabaja

najdanovi krugovi se nalaze kod smedereva kao sto i pise na sajtu.
a i manji su nego ovi.ja mislim isto sto i atje,i planirao sam da se prosetam u subotu ako ne iskrsne nesto.

8nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Pet Okt 07, 2011 10:27 pm

tozajebac

tozajebac

mislio sam da su najdanovi krugovi al ovo stvarno nikad nisam vido trazio sam ga i na google earth.. citso da proverim...

[You must be registered and logged in to see this link.]

9nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Sub Okt 08, 2011 4:57 am

karabaja

karabaja

pa da...rujevica tozo,kod nas.zato su mi i krugovi cudni

10nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Ned Okt 09, 2011 2:39 am

tozajebac

tozajebac

ae ovo vreme malo da seopravi pa da odemo da pogledamo sta ima tamo, znas nasta ja sumnjam, na vojsku... samo mi to pada na pamet...

11nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Ned Okt 09, 2011 4:34 am

karabaja

karabaja

i meni to palo na pamet,jer sam cuo price da ispod te kasarne gore ima pun penis hodnici

12nesto sasvim neobicno... Empty ovo su Čet Jan 26, 2012 3:33 pm

test is


Gost

ovo su tzv borici... to su parcici gde su sadjeni borovi a svu okolo cerova suma. nema nista tamo da se vidi cudno. samo sto je druga boja lisca

13nesto sasvim neobicno... Empty Re: nesto sasvim neobicno... Pet Jan 27, 2012 7:22 am

karabaja

karabaja

to je u redu,ali zasto su krugovi ovako pravilni?

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu