Komshiluk inc.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Komshiluk inc.

Malo mesto sabora komshiluk inc. Zahvaljujemo unapred svima koji svojim prisustvom omogucuju nashu brojnost :)


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Ok , ovome je mesto BAŠ ovde !

5 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Uto Okt 18, 2011 11:39 pm

Mr.Nax

Mr.Nax

2Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sre Okt 19, 2011 12:50 am

Kylie

Kylie

3Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sre Okt 19, 2011 11:09 pm

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

O.o
kad mislite da vas niko ne gleda, gledate boxxy i coppercaba?

https://komshilukinc.serbianforum.info

4Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sre Okt 19, 2011 11:59 pm

Kylie

Kylie

Ne znam kako je trebalo da se shvati ali ono... Pre bih rekla da se oni ponashaju kao shto bi se normalan chovek ponashao jedino ako ga niko ne gleda... A ja samo odgovorila na klip. ^_^

5Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sub Okt 22, 2011 12:16 am

Mr.Nax

Mr.Nax

Ne , neeeeeee , Kacooooooooo , ne razumes moju umetnost. Boxxy je moj "dirty secret" i pri tome mislim kao "tajna" ne sekret , izlucevina. To je smeshno , ja to definitivno vidim kao nesto duhovito , da ... definitivno.

Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Omg_its_boxxy_by_calicocats1-d33olnn

6Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sub Okt 22, 2011 12:32 am

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

i dalje ne razumem... ti hoces da kazes da si ti zapravo boxxy kad niko ne gleda?

https://komshilukinc.serbianforum.info

7Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sub Okt 22, 2011 2:13 am

Kylie

Kylie

Meh... Ja samo kazem da je ona osoba koja nikako ne bi trebalo da se ponasha tako kako se ponasha s obzirom da je gledaju ljudi... A ti Aco nemoj da se pravish blesav, i ti je gledash. Bar si je gledao ranije... Pushtao si mi i prichao kako je slatka i mnogo ti je zanimljiva a ja ni dan danas nisam skontala shta je tu zanimljivo jer je ona po mom mishljenju tezak retard.

8Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sub Okt 22, 2011 6:34 am

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

Ja se ne pravim blesav, nikad nisam ni reko da je ne gledam. -.-
Samo sam doso do zakljucka da je Sale ustvari boxy, dok niko ne gleda Very Happy

https://komshilukinc.serbianforum.info

9Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sub Okt 22, 2011 1:31 pm

Kylie

Kylie

Ja sam htela da otvorim jednu meni zanimljivu temu... Ali me mrzelo i to... A i nisam znala gde bih je ubacila. Pa ono... Poshto smo pocheli vec ovo ovde da koristimo kao chet... Very Happy

Jel ste provalili da skoro svi imaju neku glupu foru na koju se uvek smeju? Very Happy Npr meni je uvek smeshno kad neko kaze 'sendi' umesto 'sedni'. xD Hahahahha... Sneshki je uvek smeshno kad kazem 'izdogovnaramo' umesto 'izdogovaramo'. Dimi je uvek smeshno kad kaze 'smtr' jer je neki ciganin napisao na ruci smtr umesto smrt... Itd. Very Happy Jel imate vi tako neshto shto vam je uvek smeshno a totalno je idiJotski? Very Happy

10Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Ned Okt 23, 2011 11:54 pm

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

hm.... sad kad razmislim, vagina mi je uvek bila smesna.
xD
salim se, bem l iga, moracu malo da razmislim o ovome. Obicno stvari oko kojih se najvise smejem zaboravim sutradan, a gluposti pamtim.

https://komshilukinc.serbianforum.info

11Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Pon Okt 24, 2011 7:38 am

Kylie

Kylie

A vic neki? Za mene je vec poznato da vec godinu dana umirem od smeha svaki put kad chujem "Meni burek a Bredu pitu". xD

12Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Uto Okt 25, 2011 5:30 am

Kostolomac

Kostolomac
Admin
Admin

hahahahahahaha, nikad nece da mi bude jasno kako moze ta fora da ti bude smesna tolko dugo. xD
Ma jok, takve stvari prestanu da mi budu smesne vremenom. Al zato recimo nikad necu da prestanem da se smejem za situaciju kad smo ja i nikola zaboravili cveklu kod mrdalja, kad nas isterala murija. Kad su ga zatekli sa 50 cevcica zakacenih gde god mozes da zakacis cevcicu na cvekli, i murija nas izbacuje, i ja i nikola se zaputili kuci, i na kraj brdjakove nesto pricam bzvz, i samo u jednom trenutku se sretnemo pogledom, i istovremeno se razderemo cvekla i padamo u komu. Bukvalno na zemlju i valjanje od smejanje. E sad, bem li ga kolko je to zapravo smesno xD
al ne mogu, kad god se setim, umirem Razz

https://komshilukinc.serbianforum.info

13Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Uto Okt 25, 2011 9:17 pm

tozajebac

tozajebac

ovaj britanac je otkinou lik skroz hahahha

14Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Čet Okt 27, 2011 12:43 am

karabaja

karabaja

Kostolomac ::hahahahahahaha, nikad nece da mi bude jasno kako moze ta fora da ti bude smesna tolko dugo. xD
Ma jok, takve stvari prestanu da mi budu smesne vremenom. Al zato recimo nikad necu da prestanem da se smejem za situaciju kad smo ja i nikola zaboravili cveklu kod mrdalja, kad nas isterala murija. Kad su ga zatekli sa 50 cevcica zakacenih gde god mozes da zakacis cevcicu na cvekli, i murija nas izbacuje, i ja i nikola se zaputili kuci, i na kraj brdjakove nesto pricam bzvz, i samo u jednom trenutku se sretnemo pogledom, i istovremeno se razderemo cvekla i padamo u komu. Bukvalno na zemlju i valjanje od smejanje. E sad, bem li ga kolko je to zapravo smesno xD
al ne mogu, kad god se setim, umirem Razz


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/6818_1210274345144_1477307308_1013860_6322245_n.jpg

15Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Empty Re: Ok , ovome je mesto BAŠ ovde ! Sre Nov 30, 2011 1:12 pm

Mr.Nax

Mr.Nax

HAHAHAHAHHAHA, nisam znao da postoi slicica.
Pandur:a ko je ovo
Ja:Moj brat, nemojte njega da dirate on spava, decko radio 3. smenu
Pandur:a slamke?
Ja:On to inace tako uvek, on dok si ne zadene slamke gde god da stanu nije normalan, nemoze ni oka da skopi,kamoli da zaspe.
Pandur... zbunjeno izlazi na vrata.

Sponsored content



Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu